medycyna estetyczna

zapraszamy na naszą nową stronę

Promieniowanie słoneczne, wiek, zmiany hormonalne, palenie papierosów mają wpływ na stan skóry, na powstawanie zmarszczek. Z upływem czasu staje się ona mniej elastyczna, maleje zawartość kwasu hialuronowego - ważnego czynnika nawilżającego.
Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem, ważnym elementem skóry i tkanki łącznej wszystkich zywych organizmów. Używamy go do modelowania (przywracania konturu) zmieniającego się z wiekiem wyglądu twarzy będącego wynikiem utraty objętości i jędrności - czyli typowego objawu starzenia.
Kwas hialuronowy oprócz dodania objętości stymuluje też skórę do odnowy, dzięki czemu jej kondycja staje się zdecydowanie lepsza niż przed zabiegiem - jest jędrna, bardziej elastyczna i grubsza - zmarszczki spłycają się.
Zabieg podania kwasu wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.
Preparaty kwasów mają postać żalu o różnej gęstości i wielkości cząsteczek, są one dobierane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.
Czas "utrzymania się", trwałość preparatu uzależniona jest od miejsca podania, rodzaju zastosowanego preparatu, rodzaju skóry i trybu życia (od 6 do 12 miesięcy). Po zabiegu nie jest wskazane odchudzanie się - gdyż najpierw zostanie spalony podany kwas hialuronowy.
Zabieg jest bardzo doceniany przez pacjentów ponieważ efekt wypełnienia - poprawa rysów twarzy - widoczny jest od razu.Jeśli jesteście Państwo zainteresowani lub macie wątpliwości i pytania prosimy o kontakt z naszym lekarzem: tel. 607 70 31 31

Dagis Medycyna Estetyczna
dr Kaliszewska